0,00  0
Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Orinė pakaba kemperiams

VB-Airsuspension orinės pakabos kemperiams
Sumontuota orinė pakaba kemperyje teikia didelį komfortą. Važiuojant kemperiu atsiranda pastovus važiuoklės aukštis – jam esant  yra patogiau keliauti ir kemperį mažiau „krato“. Vairuojant transporto priemonę su sumontuota orine pakaba reikšmingai pagerėja jos stabilumas , o tai padidina jo saugumą. Orinė pakaba turi nuleidimo ir pakėlimo funkciją. Kemperiui su orine pakaba tolygiau važiuojant kelio danga yra užtikrinamas mažesnis padangų protektoriaus ir stabdžių kaladėlių  nusidėvėjimas, o tai turi reikšmės mažesnėms kuro sąnaudoms ir mažesniam CO2 emisijos kiekio išmetimui į aplinką.

Kemperiuose montuojame „VB-Airsuspension“ kompanijos gaminamas orinės pakabos sistemas. Įmonė UAB „Edvardo Servisas“ yra oficialus ir sertifikuotas „VB-Airsuspension“ atstovas Lietuvoje.

Išlyginimo sistemos kemperiams

„E&P Hydraulics“ hidraulinės išlyginimo sistemos kemperiams ir nameliams ant ratų

Išlyginimo sistemos kemperiams

„E&P Hydraulics LevelM“ kemperio padėties nustatymo sistema
Horizontalus transporto priemonės padėties nustatymas yra greitas, paprastas ir visiškai automatinis, naudojant specialiai kemperiams sukurtą hidraulinę padėties nustatymo sistemą  „LevelM“. Išmanioji „E&P“ valdymo elektronika užtikrina, kad transporto priemonės svoris visada būtų tolygiai paskirstytas tarp kelių atramų, todėl nesusidaro jokių sukamųjų jėgų, galinčių sukelti rimtų pažeidimų.

Patogus ir paprastas padėties nustatymas

Standartinį „LevelM“ rinkinį sudaro keturios atramos, kurių kiekviena gali pakelti dviejų tonų krovinį. Šios keliamosios galios daugiau nei pakanka daugumai rinkoje esančių kemperių. Tačiau net ir tokiems sunkiasvoriams automobiliams, kaip pavyzdžiui, žirgų ir lenktyninių automobilių transportavimo automobiliams, kurių bendroji leistina masė siekia 22 tonas,  „E&P“ tiekia atramų sistemas, kurios per trumpiausią laiką transporto priemonę pastato į lygią ir stabilią padėtį. Sistema standartiškai valdoma stacionariai įrengtu valdymo pultu. Pasirinktinai „LevelM“ galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu, jutikliniu pulteliu ar net savo išmaniuoju telefonu.

Trumpai apie „LevelM“ privalumus

Atramos pakeliamos ir nuleidžiamos naudojant dviejų krypčių valdymo sistemą. Todėl hidraulines atramas galima lengvai pakelti arba nuleisti, net jei jos įstrigusios purve ar užšalusios. Visi „LevelM“ variantai turi dideles saugumo atsargas net ir esant didžiausiam hidraulinių atramų kėlimo svoriui. Jūsų saugumui sistemos elektronika užprogramuota taip, kad atramas iš esmės galima būtų valdyti tik išjungus variklį.

• Padėties nustatymas per mažiau nei 2 minutes
• Stabilus ir saugus padėties nustatymas
• Iškart paruoštas naudoti
• Skirta mobiliems namams nuo 3,5 iki 22 tonų leistinos bendrosios masės
• Apsauga nuo išvažiavimo - sistema veikia tik tada, kai variklis išjungtas
• Visiškai hidraulinė
• Paprastas ir visiškai automatinis padėties nustatymas, paspaudus mygtuką
• Taip pat galimas pusiau automatinis atramų porų valdymas
• Avarinis veikimas nutrūkus elektros energijos tiekimui
• Galima integruoti į esamą pneumatinės pakabos sistemą
Nuotraukų galerija
„E&P Hydraulics“ hidraulinės išlyginimo sistemos kemperiams

Išlyginimo sistemos nameliams ant ratų

„E&P Hydraulics LevelC“ namelio ant ratų padėties nustatymo sistema
„E&P levelC“ mobilaus namelio ant ratų padėties nustatymo sistema vienu mygtuko paspaudimu išlygina jūsų karavaną ne ilgiau kaip per 120 sekundžių. Svarbiausias sistemos ypatumas - ant važiuoklės sumontuotos 6 atramos, užtikrinančios neprilygstamą jūsų karavano stabilumą.

Padėties nustatymas dviem etapais - „LevelC“, visa sistema

„E&P Hydraulics“ inžinieriams teko visiškai iš naujo permąstyti sistemą, kad jūsų mobilus namelis ant ratų būtų išlygintas visiškai automatiškai ir neapkraunant kėbulo. Kuriant sistemą „E&P LevelC“ svarbus aspektas buvo padalyti padėties nustatymą į du etapus. Pirmiausia nuleidžiamos dvi pagrindinės atramos ant ašies, pakeliama visa karavano konstrukcija ir ji išlyginama visiškai horizontaliai per visą plotį. Kitame etape karavanas tiksliai išlyginamas pagal išilginę ašį keturiomis hidraulinėmis „Big Foot“ atramomis kampuose, kurios pakeičia įprastines alkūnines atramas. Tokiu atveju karavanas visiškai automatiškai išlyginamas ir stabiliai pastatomas per dvi minutes. Šešios hidraulinės atramos tvirtinimo plokštėmis sujungiamos su transporto priemonės važiuokle ir ašimi. Lyginimas dviem etapais ir porinis atramų judėjimas neleidžia transporto priemonės važiuoklei perduoti žalingų sukimosi jėgų į kėbulą. Taip užtikrinamas ne tik didžiausias patogumas, bet ir didžiausias važiuoklės ir kėbulo saugumas.

Trumpai apie „LevelC“ privalumus

Mobilių namelių ant ratų savininkai visada turi atkreipti dėmesį į ribotą papildomą reikmenų svorį. Pasirinktinai naudodami lengvas medžiagas, „E&P LevelC“ konstruktoriai sugebėjo apriboti papildomą visos hidraulinės sistemos svorį iki vos 20 kg, palyginti su standartinėmis alkūninėmis atramomis. Valdymas taip pat tampa lengvas, tarsi vaikiškas žaidimas. Vos vienu mygtuko paspaudimu „E&P LevelC“ savarankiškai ir visiškai automatiškai pastato karavaną horizontaliai. Stacionariai sumontuotas valdymo pultas visada įeina į komplektacijos sudėtį. O norintys dar didesnio patogumo gali rinktis tarp nuotolinio valdymo pulto, mobiliojo jutiklinio pulto arba valdymo naudojant išmaniojo telefono programėlę per WiFi modulį.

• Padėties nustatymas per 2 minutes
• Stabilus ir saugus padėties nustatymas
• Iškart paruoštas naudoti
• Skirta vienos ašies ir tandeminės ašies priekaboms, kurių bendroji masė neviršija 3,5 tonos
• Saugo padangas nuo sugadinimo, nes žiemos sandėliavimo metu ratai pakeliami nuo žemės
• Nereikalauja priežiūros
• Visiškai hidraulinis
• Komplekte yra „AL-KO Big Foot“ atraminės kojos
• Itin lengvas
• Įtraukta apsauga nuo vagystės

 „LevelC Compact“

Kai kurių mobilių namelių ant ratų savininkai pageidauja, kad būtų naudojama pusiau mechaninė sistema, kurioje rankiniai alkūniniai laikikliai liktų ant karavano. Todėl buvo sukurta „E&P LevelC Compact sistema“. Visi, kurie nori atlikti padėties nustatymo darbus rankiniu būdu, šioje sistemoje ras nebrangią alternatyvą. Ant priekabos ašies sumontuotos dvi hidraulinės atramos, kurios automatiškai išlygina priekabą skersine ašimi ir yra valdomos iš valdymo pulto. Tuomet karavaną tereikia išlyginti išilgine ašimi, pasitelkus valdymo ratuką, ir nuleisti alkūnines atramas, kad jis būtų stabilizuotas. Tada priekaba bus stabili ir lygi - tai labai paprasta!
Nuotraukų galerija
„E&P Hydraulics“ hidraulinės išlyginimo sistemos mobiliems nameliams ant ratų