0,00  0
Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Prekių pristatymas

Užsakydami prekes internetinėje parduotuvėje Kemperiuremontas.lt, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą.

 • Pristatymas kurjerių tarnyba „LPEXPRESS“. Šis pristatymo būdas garantuoja prekių pristatymą „nuo durų iki durų“. Pristatymo kaina – nuo 5.00 iki 15.00 Eur, priklausomai nuo siuntos svorio. Prekes pristatome visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Pristatant prekes šiuo būdu, užsakymo metu būtina nurodyti teisingą telefono numerį, kad kurjeris galėtų be trukdžių su jumis susisiekti ir suderinti pristatymo laiką arba informuoti jus apie pristatymo laiką SMS žinute.
 • Pristatymas į „Omniva“ paštomatus. Pristatymo kaina – 3.00 Eur. Pristatymo trukmė 1-3 darbo dienos. Užsakymui pasiekus jūsų nurodytą terminalą, į užsakymo metu nurodytą telefono numerį gausite SMS žinutę su kodu paštomato durelėms atidaryti.
 • Pristatymas į „LPEXPRESS“ paštomatus. Pristatymo kaina – 2.50 Eur. Pristatymo trukmė 1-3 darbo dienos. Užsakymui pasiekus jūsų nurodytą terminalą, į užsakymo metu nurodytą telefono numerį gausite SMS žinutę su kodu paštomato durelėms atidaryti.

Siuntos atsiėmimo paštomate instrukcija

1. Gavę SMS žinutę / el. pašto pranešimą su siuntos atsiėmimo kodu, galite važiuoti pasiimti prekės.
2. Siuntų terminalo meniu paspauskite „Atsiimti siuntą“.
3. Įveskite atidarymo kodą, gautą SMS žinute/el.paštu.
4. Atsidarius terminalo durelėms, pasiimkite savo siuntą.
5. Uždarykite dureles ir ekrane paspauskite „Toliau“.
6. Jei Jums reikalingas kvitas, galite jį atsispausdinti.
7. Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas, vėliau grąžinama siuntėjui. Nukreipti siuntą į kitą pristatymo vietą negalima.

 • Prekių pristatymas į užsienį (Lietuvos paštu). Pristatymo kaina į ES šalis – 9.90 Eur, ne į ES šalis – 12.90 Eur. Siuntas siunčiame registruotu pirmenybiniu laišku. Populiariausias užsienio šalis, tokias kaip Norvegija, Airija ar Anglija, siuntos pasiekia maždaug per 6-8 dienas.

Prekių grąžinimas

Teisė atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties

1.1. Teisė atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, prekes įsigijus Kemperiuremontas.lt internetinėje parduotuvė:

1.1.1 Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti nuotoliniu būdu sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties pranešdamas apie tai Kemperiuremontas.lt tinklapyje nurodytais kontaktais. Atkreipiame dėmesį, kad šia teise Pirkėjas negali pasinaudoti sudarius vieną iš Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių dėl:

1.1.1.1. prekės, kuri pagaminta pagal Pirkėjo nurodytas specifikacijas arba aiškiai pritaikyta jo asmeninėms reikmėms;

Prekių keitimas

Prekės galima pakeisti jei netiko spalva, modelis ir pan. – Lietuvoje per 14 dienų, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos.

 • Norint pakeisti įsigytą prekę el. parduotuvėje Kemperiuremontas.lt pirmiausiai reiktų įsitikinti, kad ši prekė yra prekyboje, tuomet ją rezervuoti atsiunčiant visą informaciją el.paštu: info@kemperiuremontas.lt
 • Atsiunčiant prekę atgal prie keičiamos prekės pirkėjas turi pridėti raštą, kuriame būtų nurodytas užsakymo numeris bei informacija į kokią prekę norima keisti.
 • Pardavėjas turi teisę nesutikti pakeisti prekių, jei keičiamoji prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą (Nekeičiamos prekės ant kurių buvo uždėtas/išgraviruotas/įspaustas individualus užrašas/paveiksliuko ikona/logotipas/inicialai taip pat gamintos pagal individualius pateiktus išmatavimus).
  Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“
 • Su minėtomis taisyklėmis galite susipažinti šioje nuorodoje: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.137498/asr   
 • Perkant nuotoliniu būdu, negrąžinamų ir nekeičiamų prekių sąrašą numato Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228 (10) straipsnis. Būdamos tinkamos kokybės ir įsigytos nuotoliniu būdu negrąžinamos greitai gendančios prekės, pagal individualų užsakymą ir išmatavimus pagamintos prekės, išpakuotos asmens higienos prekės ir kt. Su visu nekeičiamu ir negrąžinamų prekių sąrašu galima susipažinti šioje nuorodoje: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.8A39C83848CB/asr

Iškilus klausimams prašome kreiptis: info@kemperiuremontas.lt