0,00  0
Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Remontas ir dažymas

Kemperių remontas ir dažymas
Atliekame įvairaus sudėtingumo visų tipų kemperių kėbulų ir vidaus įrangos atstatymo po autoįvykių darbus. Sudarome kemperio remonto sąmatą ir ją deriname su draudimo kompanija. Bendradarbiaujame su visomis draudimo kompanijomis.

Nuo kėbulo remonto iki dažymo

Nuo kėbulo remonto iki dažymo

Kemperių sienų remontas

Kemperių ir namelių sienų remontas vakuumo pagalba
Modernios vakuumo sistemos pagalba remontuojame kemperių ir namelių ant ratų praplėštas ar įlenktas sienas. Danų gamintojo “HBC system” patentuotos technologijos pagalba galime greitai ir kokybiškai atkurti pirminę pažeistos sienos išvaizdą.

Įprastai pažeistas sienų plokštes (dažniausiai visą transporto priemonės šoną) tektų keisti naujomis sienų plokštėmis, o tai yra brangu ir užima daug laiko, todėl vakuumo sistemos pagalba galime Jums pasiūlyti greitą ir ekonomišką pažeistų sienų remonto sprendimo būdą.

Vakuumo sistemos pagalba remontuojame sienų įlenkimus, gilius įbrėžimus ir skyles.

Kaip veikia ši sistema?

Specializuoto remonto proceso metu, naudojant patentuotą vakuuminį įrankį, šablonus ir liejimo formą ant nepažeistos plokštės dalies padaroma tiksli paviršiaus dizaino kopija. Tuomet išlieta forma perkeliama į pažeistą vietą, kur įpurškiamas specialus užpildas, paliekant paviršiaus struktūrą, tiksliai atitinkančią originalią plokštę. Medžiagai sukietėjus, pakraščiai nušlifuojami ir visa remontuojama vieta yra nugruntuojama ir nudažoma.

Stiklų keitimas

Kemperių stiklų pardavimas ir keitimas
Mūsų servise įsigysite būtent jūsų kemperio markei ir modeliui tinkamą stiklą, o kompetentingi darbuotojai pasirūpins stiklo keitimu. Jei reikalingas tik stiklo įdaužos remontas, meistras įvertins įdaužos būklę ir ją suremontuos. Įdaužos remontas užtikrins estetišką stiklo išvaizdą bei grąžins stiklui tvirtumą.

Kemperių stiklų keitimas

Kemperių stiklų keitimas ir remontas