Kaip paruošti naudotą kemperį naujoms kelionėms?

Pagaliau įgyvendinote savo seną svajonę – įsigijote kemperį. Sveikiname! Ko gero, jau šiandien leistumėtės į kelią ir maišytumėte Lietuvos ar kaimyninių valstybių kelius, tiesa? Vis dėlto, pernelyg skubėti nereikėtų. Net jeigu nusipirkote iš pirmo žvilgsnio nepriekaištingos būklės, tačiau jau naudotą kemperį, vertėtų skirti dėmesio, laiko bei pinigų ir tinkamai jį paruošti naujoms kelionėms.

Techniškai tvarkingas kemperis - kelionė be rūpesčių!

Nežinote, nuo ko pradėti? Ne bėda. „Edvardo servise“ dirbantys meistrai ne tik teoriškai, bet ir praktiškai žino, kas yra kemperių remontas ir yra pasirengę jums padėti. Visame Žemaitijos regione puikiai žinomi ir dėl darbo rezultatų vertinami meistrai nuodugniai patikrins atvežtą transporto priemonę, pristatys jums jos būklę, gedimus bei, žinoma, sutvarkys kemperį taip, kad jums teliktų be rūpesčių užkurti variklį ir pradėti nepamirštamas keliones.

Jokia paslaptis, kad transporto priemonių savininkų būna pačių įvairiausių. Vieni sąžiningai rūpinasi net ir senais, ilgai tarnaujančiais kemperiais ir atsakingai parengia juos pardavimui bei naujajam šeimininkui. Tokiu atveju jums teliks atvežti mums savo naujai įsigytą kemperį greitai techninei apžiūrai ir bendram stovio įvertinimui. Tikėtina, pasveikinsime jus su puikiu pirkiniu ir išlydėsime linkėdami gero kelio. Vis dėlto, jeigu buvęs savininkas kemperiu nesirūpino atidžiai ir sąžiningai bei siekė kuo greičiau jį parduoti, mes atsiraitosime rankoves ir sieksime kuo efektyviau pašalinti visus geriau ir mažiau pastebimus gedimus. Mūsų tikslas – tvarkinga, saugi ir klientų lūkesčius atitinkanti transporto priemonė, lydėsianti šeimininką visose kelionėse.

Kodėl svarbu atlikti patikrą prieš kiekvieną ilgesnę kelionę?

Keliaujant kemperiu nėra nieko maloniau nei kuriam laikui atitrūkti nuo civilizacijos ir atsipūsti gamtoje – atokesnėje girioje Lietuvoje ar prie kalnų kaimyninėje Lenkijoje. Tačiau, pripažinkite, menkas malonumas tokioje gamtos apsuptyje užstrigti su netikėtai sugedusia transporto priemone. Laukti meistro gali tekti labai ilgai, o visi kelionės planai tokiomis akimirkomis tiesiog išsprūsta iš rankų. Būtent todėl prieš kiekvieną ilgesnę kelionę, o ypač tuo atveju, jei įsigijote kito šeimininko naudotą kemperį, būtinai pasirūpinkite transporto priemonės patikra. Įsitikinkite, ar padangos pakankamai pripūstos, nesusidėvėjusios, ar važiuojant nesigirdi guolių ūžimo. Užkirskite kelią bene dažniausiai namelių ant ratų, prikabinamų prie automobilių, problemai – elektros sistemos sutrikimams. Būkite tikri, kad visos šviesos veikia ir jūs būsite saugūs bei matomi kelyje. Galiausiai, nepamirškite pripildyti kondicionierių. Kad ir kaip romantiškai atrodo vasaros kelionė kemperiu plačiai atvertais langais, tikėtina, kad tiek prisikvėpuosite vieškelių dulkėmis, kad kitą kartą kondicionieriaus papildymą pasižymėsite pirmu numeriu techninės kemperio apžiūros sąraše. Visus išvardintus darbus (nuo padangų patikros ir elektros sistemos tvarkymo iki kondicionieriaus papildymo) „Edvardo serviso“ meistrai mielai atliks už jus.

Kaip paruošti kemperį prieš ilgas kelionės?

Kemperių remontas mums jokia naujiena, ne vienerius metus tvarkome skirtingų modelių kemperius ir dirbame tam, kad klientai gautų tai, už ką moka ir, kai įmanoma, daugiau. Kiekvieną transporto priemonę atiduodame saugesnę ir patikimesnę vedlę kelyje nei gavome. Maišydami kelius neturėtumėte sukti galvos dėl galimų gedimų – mūsų darbas užkirsti jiems kelią ir užtikrinti ramų poilsį klientams.

Taigi, jeigu jūsų rankose naujai įsigyto kemperio rakteliai, puiku! Vis dėlto prieš leisdamiesi į kelionę nepamirškite nuodugniai pasirūpinti transporto priemone. Kreipdamiesi į „Edvardo servisą“ būsite tikri, kad jūsų kemperis bus parengtas kelionei visu šimtu procentų, o jums teliks surinkti draugų kompaniją, suplanuoti maršrutą ir sudaryti maisto produktų sąrašą. Su tvarkinga transporto priemone nebus baisu nutolti nuo pažįstamų kelių ir bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės gamtos apsuptyje.

Reikalinga kemperių remonto paslauga?
Reikalingas specifinis kemperio remontas ar paslauga? Mes pasiruošę Jums padėti, kreipkitės į mus.